اقامت امارات, وبلاگ

راه اندازی پلتفرم سرمایه گذاری دبی برای کمک به کارآفرینان برای شروع کار

trader licenses issued

پلتفرم جدید در جلسه شورای اجرایی که روز سه شنبه به ریاست شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس جمهور ، نخست وزیر و حاکم دبی برگزار شد تصویب شد.

یک پلتفرم دیجیتال جدید در دبی راه اندازی شده است که می تواند به شروع کار راحت تر در امارات کمک کند. این پلت فرم بیش از 2،000 فعالیت تجاری را یکجا جمع کرده و به سرمایه گذاران امکان می دهد تا معاملات را در یک مکان انجام داده و به آژانس های محلی، فدرال و بانکی مربوطه متصل است.

شیخ محمد از راه اندازی این سیستم عامل در حساب توئیتر خود خبر دادند. پلتفرم جدید در جلسه شورای اجرایی که روز سه شنبه به ریاست شیخ محمد بن راشد برگزار شد ، تصویب شد.

شیخ محمد همچنین در توییت خود گفت: “این پلت فرم عملیات تمام معاملات را متحد می کند و نهادهای مختلف محلی ، فدرال و بانکی را برای شروع تجارت در دبی به هم پیوند می دهد. 20 نهاد 4 ماه و 80،000 ساعت کار.”

این وب سایت شامل بخشهای مختلفی است که می تواند برای کارآفرینانی که به دنبال راه اندازی کار در سرزمین اصلی یا منطقه آزاد هستند مفید واقع شود. این پلتفرم همچنین شامل یک نقشه تجاری دبی است که مناطق دارای بیشترین تعداد مشاغل را در مناطق مختلف امارت نشان می دهد.

این پلتفرم دارای اطلاعاتی در مورد برنامه های مالی برای SME ها ، ویزا و ویژگی های اقامت ، جزئیات راه اندازی مشاغل و اطلاعات مربوط به منطقه آزاد است.

برای مراجعه به وب سایت پلتفرم سرمایه گذاری دبی کلیک کنید

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *