وبلاگ

اسکای کارگو امارات اولین دسته واکسن فایزر-بیونتک کووید-19 را برای سازمان بهداشت دبی حمل می کند

سکای کارگو امارات با پرواز در واکسن های کووید-19

اسکای کارگو امارات با پرواز در واکسن های کووید-19 تولید شده توسط فایزر-بیونتک به امارات متحده عربی برای اولین بار برای سازمان بهداشت دبی هنوز یک نقطه عطف دیگر را به دست آورده است.

این واکسن ها در 22 دسامبر سال 2020 با پرواز EK 182 امارات از بروکسل منتقل شده و در ساعت 22.15 به وقت محلی وارد فرودگاه بین المللی دبی شدند.

شیخ احمد بن سعید آل مکتوم ، رئیس اداره هواپیمایی کشوری دبی و رئیس و رئیس اجرایی هواپیمایی و گروه هواپیمایی امارات ، گفت: “امارات افتخار دارد که اولین گروه واکسن های فایزر را برای کووید-19 به امارات متحده عربی برای دبی حمل می کند. مرجع بهداشتی. اکوسیستم مراقبت های بهداشتی ما در هر مرحله از مبارزه با کووید-19 نقشی کاملاً مهم داشته است. من می خواهم از همه کسانی که در طول سال گذشته به طور مداوم برای محافظت از زندگی افراد آسیب پذیر در برابر بیماری تلاش کرده اند ، تشکر کنم. به رسمیت شناختن سهم عظیم آنها برای رفاه همه در امارات متحده عربی ، افتخار ما این است که این واکسنها را بصورت رایگان در پرواز خود حمل کنیم. ”

به محض ورود به فرودگاه بین المللی دبی ، کانتینرهای حاوی واکسن ها با اولویت از هواپیما تخلیه و سپس به مرکز دارویی اختصاصی اسکای کارگو امارات اسکای فارما منتقل شدند تا منتظر ترخیص برای تحویل باشند.

اخیراً ، اسکای کارگو امارات بزرگترین مرکز ذخیره سازی و توزیع اختصاصی کنار هوا در دنیا را برای واکسن های کووید-19 در دبی راه اندازی کرده است که توانایی ذخیره حداکثر 10 میلیون دوز واکسن در دامنه دمای 2-8C را در هر نقطه از زمان. اسکای کارگو امارات با زیرساخت های پیشرفته ، شبکه گسترده و ناوگان هواپیمای پهن پیکر مدرن ، می تواند واکسن های اسکای کارگو را به سرعت و از مکان های تولید به مقصد شش قاره منتقل کند. اسکای کارگو امارات قبلاً توزیع واکسن کووید-19 را از طیف وسیعی از تولیدکنندگان و مناطق جغرافیایی آغاز کرده است.

Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *