درباره ما

گروه ایرانیان دبی با سر لوحه قرار دادن راهنمائی‏ ها و نظرات مشتریان خود توانسته ‏است با افتخار بعنوان یکی از شرکت‏ های موثر در عرصه حمل و نقل کالا در امارات متحده عربی (دبی) و منطقه خاور میانه ایفای نقش کند. اصلی‏ ترین آرمان و آرزوی ما در ایرانیان دبی، بر آورده کردن نیازهای مشتریان با بالاترین استاندارد‏‏های جهانی در کیفیت و پائین‏ ترین قیمت تمام شده در ارسال کالا به ایران می‏باشد. مدیران و پرسنل ایرانیان دبی خود را در برابر یکایک مشتریان مسئول و موظف به ارائه بهترین و با کیفیت‏ ترین خدمات به آنان می‏دانند.

تنوع خدمات و محصولات ایرانیان دبی در زمینه‏ های گوناگون فنآوری اطلاعات، نیازهای اقشار مختلف جامعه از مصرف کنندگان نهائی تا شرکت‏ ها و موسسات خصوصی و دولتی را پوشش داده‏ است. این امر به مشتریان کمک می‏کند براحتی، بدون نیاز به مراجعه به شرکت‏ و با صرف کمترین هزینه و زمان اهداف و نیازهای خود از قبیل کلیه پرداخت های ارزی،خرید کالاهای فیزیکی از وب سایتهای معتبر نظیر: eBay ، Amazon ، Alibaba و … عضویت در وب سایت های علمی ، هنری ، اقتصادی ، خدماتی ،تبلیغ محصولات و خدمات در وب سایتهای تبلیغاتی مانند : گوگل و … را تامین نمایند.

خدمات ما
  • صادقانه
  • عادلانه
  • منصفانه
می باشد

افتخار می‏‏کنیم که توانسته‏ ایم ظرف مدت کوتاهی با بکارگیری چند تن از زبده ‏ترین افراد متخصص در امارات و ایران، سهم کوچکی در خرید و فروش و ارسال کالاهای مجاز به ایران از طریق بنادر امارات متحده عربی و ترانزیت هوائی فرودگاه بین المللی دبی داشته باشیم.

ایرانیان دبی در حوزه خلیج فارس، آسیای‏ میانه، اروپا و قاره آمریکا توانسته‏ است سهم چشمگیری در واردات و صادرات کالاهای فیزیکی به این کشورها داشته باشد. ایرانیان دبی هم اکنون آماده پذیرش نمایندگی به صورت گسترده در تمامی مراکز استانهای کشور بوده و تلاش خود را به صورت گسترده جهت سرویس دهی بهتر به هم وطنان عزیز انجام میدهد.


حمل زمینی

این سرویس از سوی بنادر بوشهر و بندر عباس و سایر گمرکات کشور در دسترس می باشد.

حمل دریائی

حمل دریایی عمدتاً شامل دریافت و ارسال با کانتینر بصورت کامل(FCL)، جزئی (LCL) یا رو رو (Ro-Ro Vessel)میباشد.

حمل هوائی

این خدمات شامل دریافت کالا از محل فروشنده (Ex-Work) در کشورهای مختلف تا تحویل به خطوط هوایی و آماده کردن بارنامه و ارسال آن برای مشتری میباشد.

حمل و ترخیص موقت از جبل علی

منطقه ی آزاد جبل علی از معافیت عوارض گمرک برخوردار بوده و مادامی که کالا در این منطقه باشد از این معافیت برخوردار میباشد.

بسته بندی و انبارداری

بنا به شرایط امکان دارد مشتری تصمیم به دپو کردن بارگرفته آنرا پس از گذشت مدت زمانی بصورت یکجا یا تدریجی به مقصد ارسال نماید.

سرویس اکسپرس

این خدمت برای محموله های کم وزن و با ارزش یا با اهمیت مناسب میباشد.
0
+
کاربران
0
شرکای تجاری
0
کانتینر ترخیص شده
0
+
خرده بار

تخصص های ما

حمل هوائی / حمل دریائی / حمل زمینی / سرویس اکسپرس / بسته بندی و انبارداری / حمل و ترخیص موقت از جبل علی / تحویل کالا به لنج / مدیریت پروژه

حمل هوائی
100%
حمل دریایی
100%
حمل زمینی
100%