مقالات

دبی مرتفع ترین هتل در جهان را افتتاح می کند

مرتفع ترین هتل در جهان، درهای خود را در دبی گشوده است، ابرها را در می نوردد و از بالای آن شهر زیر پایش است. هتل Gevora یک منطقه مالی پر جاذبه را در امارات ارائه می کند که ۳۵۶ متر ارتفاع دارد (۱،۱۶۸ فوت). مسافرانی که سرشان برای ارتفاع درد میکند، خواهند دانست که بلندترین هتل جهان، برج Gevora، دیگر برج بلند دبی را شکست داده است.

JW Marriott Marquis که تنها یک متر کوتاهتر بوده و قبلا هتل مرتفع جهان بود. گوورای لوکس با طلا پوشیده شده است و شامل یک باشگاه سلامتی، سونا، استخر و پنج رستوران باشکوه می شود. در ادامه ی مطلب با ما در مجله گردشگری همگردی همراه باشید برای اطلاعات بیشتر از مرتفع ترین هتل در جهان…

هتل مرتفع جهان کجاست؟

طراحی سبک هنری دکو ۵۲۸ اتاق را در اختیار شما قرار می دهد که شامل اقامت در اتاق های لوکس (۴۶ متر مربع)، لوکس یک خوابه (۶۲ متر مربع) و سوئیت دو خوابه (۸۵ متر مربع) است.

گورای چهار ستاره طراحی شده است تا نیازهای تجاری و اوقات فراغت را تامین کند. یک استخر با منظره و یک کافه و یک نانوایی و همچنین یک مرکز کسب و کار و اتاق جلسات را نیز در خود دارد.

بسیاری از لذت های پختنی نیز وجود دارد. آشپزخانه گورا ناهار و شام ۲۴ ساعته ارائه کرده، در ضمن بلندترین رستوران، دید پانورامیک از سقف هتل را به شما میدهد.
با وجود ارتفاع سرگیجه آور در گورا – ساختمان آن بالاترین هتل در جهان نیست.

این افتخار به ریتز کارلتون، هنگ کنگ میرسد. یک هتل پنج ستاره که در طبقات ۱۰۲ تا ۱۱۸ و در ۴۸۸ متری، مرکز تجارت بین المللی دارد.

هتل گورا از نظر سازمان جهانی گینس به عنوان بلندترین هتل جهان به رسمیت شناخته شده است و با این افتخار فعلی، برای رزرو آماده است.

جراج گورسیا، مدیر کل هتل گورا در بیانیه ای اظهار داشت « ما بسیار مشتاق افتتاح هتل گورا هستیم. این یک پروژه با اشتیاق فراوان بوده و در نهایت آماده هستیم تا دیدگاهمان را با جهان به اشتراک بگذاریم».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *