عالیجناب شیخ محمد: تقویت قدرت رقابت یک مسئولیت مشترک است

عالیجناب شیخ محمد گفت: منافع بالای مملکت نیازمند چنین اقدامی است ، و اظهار داشت که این مسئولیت مشترک است که نفع آن هم به دولت، هم به شهروندان می رسد.
عالیجناب شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ، نایب رییس و نخست وزیر امارات متحده ی عربی و حاکم دبی، در طی بازدید از دبیرخانه ی عمومی شورای رقابت امارات در امارات تاورز دبی،

ایشان فرمودند: کشور امارات به ریاست عالیجناب شیخ خلیفه بن زاید آل تهیان بینش و برنامه ی روشنی برای آینده دارد تا قدرت رقابت خود را در سطح جهانی بهبود بخشد، و تمام تیم های بخش دولتی محلی و فدرال و بخش خصوصی ، هماهنگ با یکدیگر ، برای پیاده سازی این بینش عمل می کنند.

وی افزود که منافع بالای مملکت نیازمند چنین اقدامی است، و اظهار داشت که این یک مسیولیت مشترک است که نفع آن هم به دولت و هم به شهروندان می رسد.

شیخ محمد در مورد اقدامات بعدی برای تقویت قدرت رقابت امارات متحده ی عربی و مهم ترین شاخص های بین المللی برای اندازه گیری پیشرفت توسعه در امارات و نیز طرح ها و تصمیمات برای بهبود بیشتر وضعیت رقابتی جهانی امارات با اعضای تیم تبادل نظر کرد.

وی از تیم مذکور تشکر کرد که با نهادهای بین المللی هماهنگ سازی می کنند تا گزارش ها را در مورد بهترین پروژه های توسعه در امارات به دست آورند، و بر ضرورت پیگیری تمام گزارش های منتشر شده در مورد امارات در خارجج از کشور و دوست آزمایی آنها از نظر دقت و صحت تاکید کرد

شیخ محمد گفت هدف آن است که استاندارد های زندگی تمام شهروندان تقویت شود و افزود که این گزارش ها شاخص های دقیق توسعه را ارایه می کنند که به تنظیم برنامه ها و راه اندازی پروژه های بیشتر در جهت نفع عمومی جامعه کمک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *