ترخیص کالا در دبی

ترخیص کالا در دبی ، با توجه به اعمال تحریم ها در خصوص تجارت کشورمان، مشکلاتی در زمینه واردات کالا از برخی کشور ها وجود دارد که ما را برآن داشته تا مشکل را از طریق دیگری جهت واردات حل نماییم . لذا بدینصورت است که کالا از هر نقطه از دنیا به مقصد دبی ارسال گردید و کلیه عملیات ترخیص کالا در دبی (بندر جبل علی) توسط دفتر فعال این شرکت در دبی انجام گردد.

لازم بذکر است کالا هم میتواند از طریق هوایی و هم دریایی به مقصد کشور امارات ارسال گردد و عملیات ترخیص چه در فرودگاه چه در گمرکات بندری این کشور انجام پذیر میباشد.

بدیهی است در اینصورت کلیه پرداخت حقوق و عوارض گمرکی طبق قوانین مصوب کشور امارات انجام میگردد و اخذ کلیه مجوز های لازم از شهرداری و سایر سازمانهای مورد نیاز، همچنین ثبت سفارش کالا در دبی و انجان امور انبارداری مربوطه توسط تیم ترخیصکاری این شرکت صورت میگیرد. لازم بذکر است عوارض گمرکی کشور امارات 5% از ارزش کل کالا محاسبه میگردد که این مبلغ در ابتدای کار ترخیص بایستی به دولت امارات پرداخت گردد و در صورتیکه جنس از دبی به هر کشور دیگری ارسال شود این مبلغ به صاحب کالا عودت داده میشود.

مرسولات پستی شما نیز به آسانی از هر نقطه دنیا به آدرس دفتر این شرکت در دبی ارسال شده و دریافت میگردد.

بدیهی است پس از دریافت کالا و انجام امور ترخیص در صورت نیاز کالا به ایران و یا هر مقصد مورد نظر مشتریان ارسال میگردد. وسیله حمل جهت ارسال طبق نظر مشتری انتخاب گردیده و هماهنگی لازم توسط نماینده این شرکت صورت میپذیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ” ترخیص کالا در دبی ” با ما تــماس حاصل فرمایید .

برای مشاهده شماره های تلفن تماس ، فکس ، ایمیل و دیگر اطلاعات تماس به این صفحه مراجعه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *